Uitgelichte afbeelding

Nieuwe website in de maak

Er wordt op dit momenteel hard gewerkt aan een nieuwe website door één van onze leden. De website zal naast een informatieve functie naar buiten toe ook uitgebreide functionaliteit voor onze leden achter de schermen bevatten. Een gedeelde agenda, inschrijfgadget, persoonlijke profielen, chats, maps, marktplaats en meer.

Zie hier alvast een sneak preview.

Andere berichten

Afbeelding

Events: Office2

Afgelopen zondag zijn we met veertien man gaan spelen bij Office2 in Lochem. Een fantastische CQB locatie die helaas per […]

Speel mee!

Ben je een ervaren, sociale en fanatieke airsoft speler en woonachtig in de omgeving van Nijmegen? Gek op drankjes, films, games en op zijn tijd een barbecue? Neem dan contact met ons op en wie weet spelen we in de toekomst samen!