Uitgelichte afbeelding

Nieuwe website in de maak

Er wordt op dit momenteel hard gewerkt aan een nieuwe website door één van onze leden. De website zal naast een informatieve functie naar buiten toe ook uitgebreide functionaliteit voor onze leden achter de schermen bevatten. Een gedeelde agenda, inschrijfgadget, persoonlijke profielen, chats, maps, marktplaats en meer.

Zie hier alvast een sneak preview.

Andere berichten

Afbeelding

Skirm planning

Aanstaande zondag is het weer zo ver: Airsoft! Ditmaal brengen we een bezoek aan Veluwe Airsoft. In juni 2014 zijn […]

Speel mee!

Binnenkort willen we het team weer wat uitbreiden. Ben je een ervaren, sociale en fanatieke airsoftspeler woonachtig in de omgeving van Nijmegen? Ook niet vies van op zijn tijd een drankje, bbq, weekendskirm of andere gekkigheid? Neem dan contact met ons op en wie weet spelen we in de toekomst samen!